Firma Budowlana BREJ jest firmą rodzinną, której doświadczenie jest zbierane od lat – została założona w 1992 r. Priorytetem w działalności naszej firmy jest satysfakcja i zadowolenie każdego klienta, dlatego powierzone nam zadania wykonujemy solidnie i terminowo.

Ofertę naszych usług kierujemy do wymagających klientów, ceniących sobie profesjonalizm i zaangażowanie. Naszymi klientami są głównie instytucje państwowe i publiczne oraz firmy i osoby prywatne.

Nasza firma rozwija się z każdym rokiem, wzbogacając doświadczenia oraz umacniając pozycję na rynku usług budowlanych. Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych usług, cały czas podnosimy nasze kwalifikacje oraz dbamy o rozwój naszej firmy poprzez:

  • Szkolenia podnoszące umiejętności naszych pracowników
  • Wzbogacając zaplecze w specjalistyczny sprzęt
  • Śledząc trendy i innowacje w budownictwie

Od wielu lat współpracujemy także z innymi wyspecjalizowanymi w określonych dziedzinach firmami, które równie mocno angażują się w powierzone im zadania. Wieloletnia działalność naszej firmy i zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą satysfakcją i bodźcem do dalszych działań, dlatego zawsze podejmujemy się nowych, nawet najtrudniejszych wyzwań budowlanych.

 

BREJ S.C. Firma Budowlana

BREJ S.C. - Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020

Kreacja i realizacja: DomiArt, 2014